Haber

Sinan Ogan, Erdoğan’ı 2. turda destekleyecek mi? Sinan Ogan 2. turda kimi destekleyecek?

2023 seçimlerinde CET Alliance Başkan Adayı Sinan Ogan 2’nci kuşakta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyip desteklemeyeceği soruları gündeme geliyor. Sinan Ogan’ın 2. turda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyip desteklemeyeceği, 2. turda Sinan Ogan’ın kimi destekleyeceği merak ediliyor. Sinan Ogan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı 2. sekste destekleyecek mi? Sinan Ogan 2. turda kimi destekleyecek? Detaylar haberimizde…

SİNAN OĞAN 2. TURDA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A DESTEK OLACAK MI?

2023 seçimlerine saatler kala Alperen İnce, CET Alliance Başkan Adayı Sinan Oğan’ın eski sosyal medya danışmanı olduğunu söyledi. İnce, ‘seçim ikinci erkeğe bırakılırsa Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğim’ dedikten sonra Sinan Oğan’ın görevinden ayrıldığını iddia ederken; Oğan iddialara yanıt verdi.

SİNAN OĞAN TUR 2’DE KİMLERE DESTEK OLACAK?

Kısa bir süre Sinan Oğan’a danışmanlık yaptığını iddia eden ve ayrılığı açıklamalarıyla da ilişkilendiren Alperen İnce, Twitter’dan bir paylaşımda bulundu.

Sinan Oğan ile ikili görüşmesinde Oğan’ın “Oğan’ın ikinci tip seçimlerde Cumhur İttifakı’nı destekleyebileceğini söylemesi üzerine” görevinden istifa ettiğini iddia eden İnce, attığı tweet’te şöyle:

“Kavşak noktamız, ‘Gerekirse ikinci turda Cumhur İttifakı’nı destekleyebiliriz. Bakanlıklarımız, müdürlüklerimiz olabilir’ şeklindeki özel görüşmemizden kaynaklanıyor.”

“1 AYLIK BURSLUĞUMUZ OLDU”

Eski sosyal medya danışmanı olduğunu iddia eden Alperen İnce’nin bu tweet’inin ardından Sinan Ogan’a gün içinde yanıt geldi. Ogan, Alperen İnce’nin ‘bir aylık bursluları’ olduğunu iddia ederken, aksine İnce’nin iddialarının işini yapamadığı için reddedildiğini, bu durumu hazmedemeyeceğini savunarak kendisine iftira attı.

“Takımdan alınmasına dayanamadı ve iftira atmaya başladı”

Ogan’ın İnce’nin iddialarına yanıt olarak attığı tweet şöyle:

“1 Eylül 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında gönüllü ekiplerimiz arasında yer alan ve ‘bir aylık bursiyerlerimizden’ biri olan Alperen İnce’ye çalışmaya yeterli zaman ayıramadığı ve ders çalışamadığı için teşekkür ettik. kendisine emanet edilen gönüllü kardeşlerimizi tam aradık ondan sonra yollarımız ayrıldı bir daha görüşmedik ATA İttifakı Cumhurbaşkanlığı Adaylığımızı açıkladığımız tarih 11 Mart 2023 sosyal medya danışmanım gibi davranmadı. Aşağıda yazılanlar kirli ve tutarsız bir iftiradır.Bu genç kardeşimiz hala saftır.Takımdan atılmasına doymamış ve bize iftira atmaya başlamıştır.Her türlü iftirayı yapmıştır.Son iftirası önemsizdir. O kadar naif ki geçen sene teklif verenler grubundan dün çıkıp gitmiş izlenimi veriyor.”

alacakayaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu