Teknoloji

YU-GI-OH! Tahsil Edilebilir Kart Oyunu’nun yeni Takviye Seti Battles Of Legend: Monstrous Revenge çıktı

Bu set, Çeyrek Yüzyılın Gizli Nadir kartlarını içeren ilk güçlendirici settir.  

Konami Digital Entertainment BV (KONAMI) bugün Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU tamamen engellenmiş kartlar güçlendirici seti Efsane Savaşları: Korkunç İntikamsatışa çıktığını duyurdu.

Efsane Savaşları: Korkunç İntikam , Yu-Gi-Oh! Quarter Century Secret Rare kartlarıyla kart oyununun 25. Yıldönümünü kutlayan ilk güçlendirme setidir.

Silahlı NeolarVe Saldırı Senkronizasyonuyanı sıra Quarter Century Secret gibi yeni kartların Nadir sürümleri Kara Silahlı Ejderha, Dante, Yanan Uçurumun Gezginive gibi ikonik kartlar Sky Striker Harekete Geçir – Etkileşime Geçin!‘ nin yeni bir alternatif görsel versiyonu da bu setle gelenlerin arasında.

Efsane Savaşları: Korkunç İntikam , 52 yeni kart ve tarihin tozlu sayfalarından çıkan bir dizi favori oyuncu. Bu tamamen folyo takviye kiti bir Yu‑Gi‑Oh! Şövalyeler, ejderhalar, hayaletler ve yılanlardan oluşan bir yapıya ve ayrıca manga ve anime serilerinde görülen birçok farklı Destenin kartlarına sahiptir.

Setin yeni kartları arasında Kara Büyücü Ejderha Büyüsü Şövalyesi, Silahlı Neolar, Saldırı Senkronizasyonu, Sayılar Son Umut, Garip Gözler İsyanı Xyz DragonVe roket kodlayıcı bulunur. “Underworld” hayaletlerinden “Puppet” satranç adamlarına, “Performapals”tan “Sky Strikers”a kadar pek çok Deste için yeni kartlar da var.

Efsane Savaşları: Korkunç İntikamDestek seti 40 Gizli Nadir ve 62 Ultra Nadir karttan oluşur ve 20’den fazla kartın Çeyrek Yüzyıl Gizli Nadir versiyonları ile birlikte gelir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-gazipasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu