Haber

Trendyol Süper Lig ve 1. Lig’de 20. hafta maçları oynanacak

23. hafta maçları Trendyol Süper Lig’de, 20. hafta maçları ise Trendyol 1. Lig’de oynanacak.

TFF 2. Lig 22. hafta, TFF 3. Lig ise 17. hafta müsabakalarıyla devam edecek. Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 18. haftasında maçlar oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Trendyol Süper Lig

Yarın:

16.00 Corendon Alanyaspor-Siltaş Yapı Pendikspor (Alanya Oba)

19.00 Yukatel Adana Demirspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Adana)

28 Ocak Pazar:

13.00 TÜMOSAN Konyaspor-RAMS Başakşehir (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Çaykur Rizespor (Atatürk Olimpiyatı)

16.00 EMS Yapı Sivasspor-Beşiktaş (BG Grup 4 Eylül)

19.00 F.Bahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)

29 Ocak Pazartesi:

17.00 İstanbulspor-Yılport Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Mondihome Kayserispor-Bitexen Antalyaspor (RHG Enertürk Enerji)

20.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Papara Park)

20.00 Galatasaray-Gaziantep FK (RAMS Park)

Trendyol 1.Lig

Bugün:

20.00 Adanaspor-Ankara Keçiörengücü (Yeni Adana)

Yarın:

13.30 Manisa FK-Erzurumspor FK (Mümin Özkasap)

16.00 Ahlatcı Çorum FK-Göztepe (Çorum Şehir)

19.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

28 Ocak Pazar:

13.30 Bodrum FK-Gençlerbirliği (Bodrum İlçesi)

13.30 Teksüt Bandırmaspor-Bitexen Giresunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Ümraniyespor-Sakaryaspor (Ümraniye Belediyesi)

19.00 Altay-Kocaelispor (Alsancak Mustafa Denizli)

29 Ocak Pazartesi:

20.00 ASTOR Power Şanlıurfaspor-Boluspor (11 Nisan)

TFF 2. Lig

Beyaz Küme:

Yarın:

14.00 Altınordu-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Aktiviteleri (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.00 Nazilli Belediyespor-Ankara Demirspor (Nazilli)

14.00 Ankaraspor-Bursaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Karacabey Belediyespor-Bucaspor 1928 (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Adıyaman FK (Mersin)

14.00 Vefa Grup Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk)

14.00 Diyarbekirspor-Kırşehir Futbol SK (Diyarbakır)

14.00 Hes İlaç Afyonspor-Kırklarelispor (Galibiyet)

14.00 Esenler Erokspor-Zonguldak Kömürspor (Esenler Erokspor)

Kırmızı Küme:

Yarın:

14.00 İskenderunspor-Uşakspor (Kırıkhan İlçesi)

14.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Belediye Derincespor (Dağınık)

14.00 Düzce Çam Düzcespor-Amed Sportif Faaliyetler (Düzce Şehir)

14.00 Sarıyer-Karaman FK (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Denizlispor-Isparta 32 Spor (Denizli Atatürk)

14.00 Menemen FK-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Menemen İlçesi)

14.00 Somaspor-Etimesgut Belediyespor (Soma Atatürk)

14.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Anagold 24Erzincanspor (Iğdır Şehir)

14.00 GMG Kastamonuspor-Fethiyespor (Gazi)

TFF 3. Lig

Küme 1:

28 Ocak Pazar:

14.00 Malatya Arguvan SK-Küçükçekmece Sinop SK (Arguvan İlçesi)

14.00 Kırıkkalegücü Futbol SK-Kepezspor (Başpınar)

14.00 Aliağa Futbol-Edirnespor (Aliağa Atatürk)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-İnegöl Kafkas SK (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Karabük İdmanyurdu (Bergama 14 Eylül)

14.00 Mardin 1969 Spor-Talasgücü Belediyespor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-52 Orduspor FK (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

Küme 2:

28 Ocak Pazar:

14.00 Hacettepe 1945 SK-Efeler 09 Spor FK (Aktepe)

14.00 TPAO Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor (Batman)

14.00 Turgutluspor-Silifke Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Pazarspor-3Gen Holding Elazığspor (Pazar İlçesi)

14.00 Amasyaspor FK-Karşıyaka (12 Haziran)

14.00 Amber Çayı Eynesil Belediyespor-Anadolu Üniversitesi (Eynesil İlçesi)

14.00 Sapanca Gençlikspor-Kelkit Hürriyet SK (Sapanca Atatürk)

Küme 3:

28 Ocak Pazar:

14.00 Fatsa Belediyespor-Osmaniyespor FK (Fatsa İlçesi)

14.00 Onvo Ağrı 1970 SK-Akhisarspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu)

14.00 Kuşadasıspor-Belediye Kütahyaspor (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Silivrispor (Darıca İlçesi)

14.00 Mercury Jet Erbaaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Erbaa İlçesi)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Bayburt Özel Yönetimi (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar-Karaköprü Belediyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Küme 4:

Yarın:

14.00 Orduspor 1967-Güneş Holding Çankaya SK (Yeni Ordu)

28 Ocak Pazar:

14.00 İdaş Çatalcaspor-Balıkesirspor (Çatalca İzzettin)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Sultanbeyli Belediyespor (Kurtalan İlçesi)

14.00 Armoni Alanya Kestelspor-Sebat Gençlikspor (Alanya Ulusal Egemenlik)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Bitexen Adana 1954 (Muş Şehir)

14.00 23 Elazığ FK-Tokat Belediye Plevnespor (Elazığ Doğukent)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Bergama Sportif Faaliyetleri (Nevşehir Gazi)

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi

28 Ocak Pazar:

12.00 Fatih Vatanspor-Beşiktaş JK United Ödemesi (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Ataşehir Belediyespor (Zeytinköy 2 Nolu Saha)

12.00 Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor-Hakkarigücü (Mehmet Hayri Özkeçeci)

13.15 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Bitexen Adana İdmanyurduspor (Şehit Vefa Karakurdu)

14.00 Wulfz Fatih Karagümrük-Amed Sportif Faaliyetler (Vefa)

14.00 ALG Spor-Trabzonspor (Batur)

15.00 Beylerbeyi SK-Galatasaray (Beylerbeyi 75. Yıl)

29 Ocak Pazartesi:

17.30 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Fenerbahçe Petrol Ofisi (Osmanlı)

haber-germencik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu