Haber

Pegasus 61 bin 431 kişiyi deprem bölgesinden tahliye etti

Pegasus Hava Yolları, deprem bölgesine gönderdiği tahliye seferlerine ilişkin yeni verilerini paylaştı. Açıklamada, “Geçen hafta deprem bölgelerinden toplam 325 ücretsiz tahliye seferi gerçekleştirdik ve 61 bin 431 vatandaşın tahliyesini sağladık.”

Pegasus’tan yapılan açıklamada tahliye seferlerinin sayısı güncellendi ve “Geçen hafta deprem bölgelerinden toplam 325 ücretsiz tahliye seferi gerçekleştirdik, 61 bin 431 vatandaşımızın tahliyesini sağladık. Deprem bölgelerinden gelen vatandaşlarımız, ihtiyaçları karşılamak için tahliye seferleri düzenlemeye bu hafta da devam edeceğiz.” verildi.

Açıklama şöyle devam etti: “13 Şubat 2023 prestiji ile saat 09.00’da tüm tahliye uçuşlarına kabul için havalimanına gelmeden önce biletleme yapılması gerekmektedir. Misafirlerimizin ücretsiz biletlemelerini taşınabilir uygulama veya web sitemiz üzerinden yapmaları değerlidir. Biletlemesini yapmayan yolcularımızın ancak uçaklarda boş koltuk olması durumunda tahliye seferlerine alınabileceğini belirtmek isteriz.”Hatay Havalimanı 12 Şubat 2023 akşamı itibarıyla yeniden uçuşlara açılmıştır. Misafirlerimiz Hatay çıkışlı ek uçuş duyurularımıza Instagram hikayelerimizden anında ulaşabilirler. 6 bin 852 kişilik Pegasus Ailesi olarak depremden etkilenen vatandaşlarımız ve yardım ekipleri için çalışıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu