İş

İşletme ruhsatı incelemesi

Samsun’un Canik Belediyesi Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren işyerlerinde denetimlerde bulundu.

Canik Belediyesi, Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren işletmelere yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Gruplar, ilçe genelinde faaliyet gösteren işletmeleri belirlenen program dahilinde düzenli olarak denetleyerek, işyeri açma ve çalışma ruhsatı ve işyerinin ticari faaliyetlerinin ruhsata uygunluğunu denetliyor. Canik Belediyesi Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri işyeri açma ruhsatı ve çalışma izinlerini yeni almış vatandaşları işyerlerinde ziyaret ederek ruhsatlarını takdim ediyor.

Ticari faaliyetlerin uygunluğu denetlenir

Canik Belediyesi, Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren işletmelerde denetimlerini titizlikle yürütüyor. Belirlenen program kapsamında ilçedeki işletmeleri düzenli olarak denetleyen ekipler, işletmelerin çalışma ruhsatlarını ve işletmelerin gösterdiği ticari faaliyetlerin ruhsata uygunluğunu denetliyor. İşyeri açmak için işletme ruhsatı olmayan ve ruhsatını güncellemeyen işletme sahiplerine gerekli bilgiler ekipler tarafından verilmektedir.

Ruhsatlar işyerlerinde sunulur

Canik Belediyesi, Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, işyerlerinde gerekli kuralları yerine getirerek işyeri açma ve çalışma ruhsatı alan vatandaşları ziyaret etti. İşletme sahiplerine hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen gruplar, işletme sahiplerine işletme ruhsatı veriyor. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu