Yaşam

Filiz Akın, oğlu İlker İnanoğlu ile buluştu: ‘Canım annemi öpüyorum’

‘Yumurcak’, ‘Gurbet Kuşları’, ‘Dağlar Kızı Reyhan’ ve ‘Acı Hayat’ gibi filmlerle tanınan Yeşilçam oyuncusu Filiz Akın, uzun süredir görmediği oğlu İlker İnanoğlu’nun ziyaretine geldiği anları paylaştı. Onu sosyal medya hesabında. Akın, oğlunun tedavisinin kendisini motive ettiğini söyledi.

Filiz Akın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İlker, İstanbul’da ‘Arka Sokaklar’ dizisinde rol aldığı için uzun süredir (aylardır) görüşemedik. hepimiz ama o beni güldürmek için elinden geleni yapıyor, yarın (kemoterapi nedeniyle çene kemiğim birbirine kaynaştığı için) neredeyse hiç diş göremiyorum.” “Tedavi görüyorum, bu yüzden moralim yükseldi” diye yazdı.

Videoda annesiyle birlikte balkonda oturan İlker İnanoğlu, kameraların kendisine doğru döndüğünü görünce, “Yaklaşın yanımıza. Doğal olarak anneme sarılıyorum. Canım annemi öpüyorum.”

Bu yılın başlarında sağlık sorunları yaşadığını ve bu nedenle hastaneye gittiğini söyleyen Filiz Akın, üst kulağında şüpheli doku bulunduğunu açıkladı.

Doktorların verdiği bilgiler doğrultusunda sol kulağındaki kanserli dokuyu aldırmak için iki kez ameliyat olan Filiz Akın, “Bir türlü iyileşemedim” diyerek bir ay önce MR çektireceğini ve sağlık durumunun iyiye gittiğini açıklamıştı. iyileşiyordu.

haber-cayirli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu