Teknoloji

‘CYGNI: All Guns Blazing’ Demosu 5 Şubat’ta Steam Next Fest’te olacak!

Yeni Nesil Shoot’em Up Oyunu Sınırlı Süreliğine Karşınızda!

Konami Digital Entertainment BV ve İskoçya merkezli stüdyo KeelWorks Ltd bugün duyurdu CYGNI: Tüm Silahlar Alevli Demosunun demosunun Şubat 2024’te Steam Next Fest’te gerçekleşeceği ve kullanıcıların demoda öğreticiyi ve oyunun ilk seviyesini deneyimleyebilecekleri açıklandı. Demoyu bitirenler ayrıca hikayeye bonus olarak bakma şansına sahip olacak!

Steam Next Fest Şubat 2024, 5-12 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve bu heyecan verici uzay nişancı oyunu 2024’ün sonlarında PlayStation®5, Xbox Series X| S ve Steam® platformlarında tam sürümüne çıkmadan önce bir hafta süreyle satışa sunulacak.

CYGNI: Tüm Silahlar AlevliAyrıca 5 Şubat Pazartesi günü 22:00 – 00:00 saatleri arasında yayınlanacak resmi Steam Next Fest canlı yayınında da yer alacak ve Steam Next Fest etkinlik sayfası, Twitch, YouTube ve Facebook üzerinden izlenebilecek.

Oyunun fiziksel kopyaları şu anda ön siparişe açık; Dijital ön siparişler ve lansman tarihi yakında açıklanacak.

 

KeelWorks Ltd Hakkında

KeelWorks, Nareg ve Meher Kalenderian ve Helen Saouma kardeşler tarafından kurulmuş bir İskoç video oyunu şirketidir. İlk oyunları CYGNI, ilk olarak 2020’de duyuruldu ve tamamen Nareg ve Helen tarafından boş zamanlarında yaratılıp geliştirilen erken bir prototip aşamasını sergiledi.

CYGNI’nin ilk fragmanı, çevrimiçi ortamda ve medyada önemli bir ilgi uyandırdı ve Ekim 2021’de Konami Digital Entertainment ile bir yayın anlaşması yapılmasına yol açtı. Bu yeni yan kuruluşla ekip, yavaş yavaş tam zamanlı olarak CYGNI prodüksiyonuna adanmış yaklaşık 11 üyeye ulaştı.

 

Konami Grubu Hakkında

Konami Group, 1973 yılında oyun salonları için eğlence makineleri üreten bir şirket olarak kuruldu ve yıllar içinde çeşitli pazarlardaki farklı iş birimlerini bünyesine katarak büyüdü. KONAMI HOLDINGS CORPORATION, Dijital Eğlence, Oyun Makineleri, Oyunlar ve Oyun Sistemleri ile Spor alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket 1984’te Osaka Menkul Kıymetler Borsası’nda, 1988’de Tokyo Menkul Kıymetler Borsası’nda ve 1999’da Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda halka açıldı.

 

Konami Dijital Eğlence Hakkında

Konami Group’un ana şirketi Konami Digital Entertainment, taşınabilir, konsol ve kart oyunları için eğlenceli içerikler geliştiriyor. Şirket, dünyaca ünlü eFootball PES, Metal Gear, Silent Hill, Castlevania, Contra ve Yu-Gi-Oh! Koleksiyonluk Kart Oyunu serisi gibi oyunlarıyla tanınır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu