Haber

Bakan Kasapoğlu, Spor Toto Süper Lig ve 1. Lig kupalarının tanıtımına katıldı

– Bakan Kasapoğlu, SporToto, Muhteşem Lig ve 1. Lig kupalarının tanıtımına katıldı

Bakan Kasapoğlu: “İzmir Alsancak Gençlik Merkezimize sporseverleri davet ediyorum”

İZMİR – Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig 2022-2023 sezonu şampiyonluk kupaları Alsancak Gençlik Merkezi’nde tanıtıldı.

Bugün Alsancak Gençlik Merkezi’nde düzenlenen toplantıda Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig 2022-2023 sezonu şampiyonluk kupaları tanıtıldı. Sporda çıtayı hep birlikte yükseltmeye devam edeceklerini ifade eden Bakan Kasapoğlu, “Alsancak Gençlik Merkezimizde yine bir ilkin içindeyiz. Bildiğiniz üzere futbol liglerimizde sona doğru yaklaşıyoruz. İpler yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve doğal olarak biliyorsunuz ki biz Bakanlık olarak Süper Lig’e ve futbol liglerine sponsor olan bir kurumuz.” Spor Toto organizasyonu olarak. Bugün iki kupamızla beraberiz. Süper Lig kupamız ve Spor Toto 1. Lig kupamız. Önümüzdeki günlerde tabi ki biliyorsunuz Süper Lig’in şampiyonu belli olacak. Daha önce Bakanlık olarak her yıl kupayı sergilediğimiz gibi bu yıl da kupayı sergilemeye başlıyoruz. Bugün itibariyle.” hadi başlayalım” dedi.

“Kupa 26 Mayıs’a kadar burada sergilenecek”

Bakan Kasapoğlu, kupaların bu yıl İzmir Alsancak Gençlik Merkezi’nde sergileneceğini belirterek, “Ziyaretçilerin bu özel gençlik merkezini göreceklerine, İzmir’e hediye ettiğimiz bu güzel stadı görmeyenlerin gelip göreceklerine inanıyorum” dedi. Kupa vesilesiyle Gençlerimizle Gençlik Merkezi’nde bir araya gelecekler Kupa 26 Mayıs’a kadar burada sergilenecek. Lige renk katan tüm takımlarımızı.Lige,spora ve futbola katkılarından dolayı tüm futbol camiasını ve spor camiasını canı gönülden kutluyorum.Tüm sporseverleri bir kez daha İzmir Alsancak Gençlik Merkezimize davet ediyorum. Türkiye’nin gururu olan bu gençlik merkezinde atölye çalışmaları, fen dersleri, e-spor sınıfı, kütüphane ve kafeterya, her türlü imkan mevcuttur.”

catalcahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu